Jak czyścić klawiaturę?

//Jak czyścić klawiaturę?
  • czyszczenie_klawiatury

  Sposobów na czyszczenie klawiatury jest wiele, szczególnie dla tej, jaka jest zwyczajną, dokładaną do komputera stacjonarnego. Tam bez żadnego problemu można podważyć klawisze i patyczkami do uszu wszystko dokładnie wyczyścić. Zupełnie inaczej jest w chwili, kiedy chodzi o klawiaturę laptopów. Do tych z kolei należy podejść bardziej delikatnie, nie wolno się też pomylić, gdyż każdy błąd może nas kosztować fakt, iż laptop przestanie działać.

  Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie sprężonego powietrza, rzecz jasna takiego, jakie jest przeznaczone do notebooków. Potrzebujemy też tkaniny, szczoteczek, czy pędzelków, jakie znacznie ułatwią nam nasze zadanie. Musimy pamiętać, aby podczas naszych działań, koniecznie laptop był wyłączony, co więcej nie można w nim mieć w tym czasie żadnych płyt CD, czy DVD, gdyż mogłyby znacznie ucierpieć.

  Wszystko koniecznie i dokładnie należy wydmuchać, aby mogło perfekcyjnie działać. Do obszaru wokół klawiatury, a także ekranu, należy wykorzystać szmatkę z mikrowłókien, jaka nie pozostawia po sobie żadnych drobin, gdyż mogłyby one wpłynąć na zacinanie się klawiatury.

By |2014-07-13T20:31:30+00:0013 lipca 2014|Acer Serwis|Możliwość komentowania Jak czyścić klawiaturę? została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.