Udręki użytkowników laptopów Asus

//Udręki użytkowników laptopów Asus
  • asus

Czytając opinie na temat laptopów Asus, wydawać by się mogło, że ich posiadacze są bardzo zadowoleni. Przeczytać można, że laptopy działają długo i sprawnie. To niewątpliwa zaleta. Jednak problem pojawia się w momencie, gdy potrzebujemy nowej części zamiennej.

Odsyłamy laptopa na gwarancję, wydaje nam się, że po dwóch tygodniach na nowo będziemy cieszyli się super sprzętem, a tu okazuje się, że byliśmy w niemałym błędzie, bowiem laptopa jak nie było, tak i nie ma. Jeszcze gorzej jest, gdy chcemy kupić części zamienne na własną rękę. Nawet, gdy chodzi o najmniejszą, najbardziej banalną część, możemy właściwie jedynie poważyć, że w jakikolwiek sposób uda nam się ją zdobyć.

Praktycznie za każdym razem musimy odesłać cały sprzęt do serwisu. Biorąc pod uwagę fakt, że tak na dobrą sprawę zupełnie nie wiadomo, jak szybko serwis upora się ze zdobyciem odpowiedniej części zamiennej, nie wiadomo również, jak długo my sami będziemy musieli czekać na naprawę naszego laptopa. Czasami może się okazać, że będzie to bardzo długi okres, a w jeszcze gorszym przypadku, serwis w ogóle odeśle nas z kwitkiem.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-27T23:02:00+00:0013 lipca 2014|Acer Serwis|Możliwość komentowania Udręki użytkowników laptopów Asus została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.