Wymiana inverterów Acer

 Jeśli w twoim komputerze jest problem z wyświetlaniem – obraz się wyłącza, lub w ogóle występuje brak obrazu, niekoniecznie musi to być wina całej matrycy, czyli panelu LCD, którego wymiana byłaby kosztowna. często winne są tak zwane invertery. Inverter to delikatne urządzenie, które odpowiada za podświetlanie matrycy (przetwarza płynący do niej prąd) i jego uszkodzenie może skutkować właśnie problemami z prawidłowym funkcjonowaniem ekranu laptopa.

 

Wymiana inverterów Acer na własną rękę to niepotrzebne ryzyko, na które nie warto się narażać. Zgłoś się do nas – jedynie profesjonalny serwis Acera daje gwarancję starannej usługi, która pozwoli cieszyć się komputerem przez długi czas. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie i na co dzień stykają się z takimi problemami jak właśnie uszkodzony inverter czy świetlówka, dzięki czemu masz pewność, że twój sprzęt jest w rękach fachowców, którzy wiedzą, co robią. Nie ufaj amatorom, jeśli w tej samej, lub nawet niższej cenie możesz powierzyć swój komputer pod opiekę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i gruntowną znajomością sprzętu firmy Acer.

Zadowolenie klientów to dla nas największy priorytet – nasze usługi wykonywane są nie tylko tanio i niezawodnie, ale też szybko, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, jak niewygodne jest pozbawianie się narzędzia pracy na długi czas, co często dzieje się w przypadku innych serwisów. Posiadamy odpowiednie części komputerowe na miejscu, dzięki czemu nie musimy czekać w nieskończoność na ich sprowadzenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!